Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Wyrób medyczny

Wyrób medyczny

Pokrowiec

Pokrowiec

Aktywne filtry

materace piankowe

Materace piankowe dla najmłodszych są przeznaczone dla niemowląt i dzieci o wadze do 30 – 40 kilogramów. Zbudowane są z pianek o wysokiej elastyczności, często łączone z lateksem albo z pianką o podwyższonej twardości, tworzą wówczas materace dwustronne o dwóch stronach użytkowych. Dla dzieci młodszych, do 8 miesiąca życia, zalecana jest strona twardsza. Pianek nie łączymy przy pomocy kleju, żeby wyeliminować wszelkie czynniki szkodliwe dla maleństwa. Przedłuża to też żywotność materaca i sprzyja higienie – każdą z płyt piankowych możemy, a nawet powinniśmy co jakiś czas obracać. Pianki posiadają kanaliki wentylacyjne, sprzyjające odpowiedniej wymianie powietrza. Niektóre, jak na przykład materac HEVEA BABY BLUE, wykonane są z niebieskiej pianki nasączonej olejkami roślinnymi, wprowadzają ekologię i naturę do sypialni dziecka. Podobna pianka stanowi podstawę materaca HEVEA BIO BAMBOO BABY, dodatkowo obłożona jest warstwą lateksu Ocean Blue, który, dzięki zawartości żelu silikonowego, pochłania nadmiar wilgoci i zapobiega uczuciu spoconej skóry. 

Odpowiedni materac dla dziecka

Niekwestionowanym liderem w tej grupie wiekowej jest materac HEVEA BABY MAX, powstały z połączenia pianki wysokiej twardości z lateksem Ocean Blue.

Materace piankowe dla dzieci 0+ produkujemy w standardzie w sześciu rozmiarach. Od najmniejszego – 90x40 cm, do całkiem dużego, 160x80cm. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu i zaproponować Wam każdy rozmiar nietypowy.

Higieniczny pokrowiec na materac dla dziecka

Wszystkie pokrowce na nasze materace są uszyte z dużą starannością z dzianin antyalergicznych, stanowiących barierę dla bakterii i drobnoustrojów. Może to być innowacyjna dzianina Aegis Natural Care, wykonanana w technologii Aegis Microbe Shield, dzianina Medica (40% bawełny, 60% poliestru), Aloe Vera – nasączona żelem aloesowym, wreszcie Hevea Bamboo – dzianina o wysokiej gramaturze na bazie naturalnych włókien z bambusa. Dzianiny materacowe powstają w renomowanej polskiej fabryce Teofilów S.A. Materace z serii TOP ACTIVE, jak HEVEA TOP ACTIVE MAGIC BABY MAX, mają pokrowiec z dzianiny NATURAL z efektem 3D. 

Pokrowce materacy są rozpinane z trzech stron, dzięki czemu łatwo je zdjąć do prania. Nadają się do prania w pralce, a dla dodatkowej higieny możecie dokupić do nich OCHRANIACZ 2 W 1, chroniący powierzchnię i pełniący funkcję prześcieradła. 

W razie pytań lub zamówienia rozmiarów nietypowych, zapraszamy do KONTAKTU.