Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Wariant

Wariant

Kolor

Kolor

Wyrób medyczny

Wyrób medyczny

Pokrowiec

Pokrowiec

Aktywne filtry

Dla juniora 7+

Czas, kiedy nasze dziecko wędruje po raz pierwszy do szkoły, to dobry moment na zmiany. Dziecięcy pokoik pełen misiów czy klocków zamieniamy na pokój ucznia. Uczeń – to brzmi całkiem dorośle, taki uczeń nie może przecież spać w dziecięcym łóżeczku, pomijając fakt, że łóżeczko robi się już trochę zbyt ciasne.

Zmieniamy więc łóżko. U nas możecie dokupić bardzo dobrej jakości stelaż Hevea Junior, w ośmiu najpopularniejszych rozmiarach. Solidny i przeznaczony dla młodzieży, bez ograniczeń wagowych, z możliwością regulacji w dwóch płaszczyznach. Podnoszony zagłówek przydaje się w profilaktyce chorób układu oddechowego.

Spośród naszych materacy możecie wybierać do woli, według upodobań i stanu konta. Dla ułatwienia wyboru podzieliliśmy je z uwagi na materiał, z jakiego są wykonane.

Materac lateksowy dla juniora

Materace lateksowe są wykonane w całości bądź w części z lateksu. Lateks z dodatkiem 20% żywicy hevea brasilienis to materiał o największych zaletach, stosowany w produkcji materacy. Jest naturalną barierą dla roztoczy i grzybów, jest antyalergiczny i trwały. Różne wzory i głębokości perforacji płyt lateksowych pozwalają na stworzenie odpowiednich stref twardości, dopasowanych do anatomicznego układu ciała. Lateks perforowany 3-strefowy jest podstawą materaca lateksowego Hevea Junior. Z kolei na przykład Hevea Snudo Max to połączenie pianki wysokoelastycznej z płytą lateksu Ocean Blue, zawierającą dodatkowo kapsułki żelu silikonowego, pochłaniającego nadmiar wilgoci z otoczenia materaca i dającego odczucie miłego chłodu. Oba wymienione materace mają status wyrobu medycznego.

Materac wysokoelastyczny dla dziecka 7+

Kolejną kategorią są materace wysokoelastyczne. Tu znalazły się materace, które mają budowę z pianki wysokoelastycznej w całości lub części, połączone z lateksem bądź innymi piankami. W tej grupie materacem stworzonym w całości z pianki HR jest Hevea Young Blue. Płyta z pianki o podwyższonej gęstości i sztywności, nasączona olejkami roślinnymi, dedykowana jest dzieciom z chorobami skóry i cierpiącym na alergię. Zastąpienie, na etapie produkcji, pochodnych ropy naftowej olejkami roślinnymi, nadaje piance właściwości prozdrowotne i wnosi do sypialni dziecka ekologię i naturę. Z kolei bardzo udaną kompozycją jest Materac z lateksem Hevea Bio Bamboo Junior, połączenie płyty pianki HR Bio z lateksem Ocean Blue, zapakowany w delikatną, naturalną wiskozę bambusową.

Materac piankowy dla juniora

Materace piankowe to w istocie niemal to samo, co materace wysokoelastyczne, bo do produkcji naszych materacy używamy pianek o podwyższonej gęstości i elastyczności. Zatem wszystkie materace z pianki bądź z dodatkiem płyty piankowej powtórzą się w tej kategorii. I tak na przykład Hevea Top Active Young zbudowany jest z pianki wysokoelastycznej oraz bloku pianki kaltschaum o grubości 11 cm, z nacięciami strefowymi, dzięki czemu stanowi znakomite podparcie dla rosnącego kręgosłupa dziecka. Dodatkowo pokrowiec wykonano z miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny Hevea Natural z efektem 3D, która jest antystatyczna i antybakteryjna.

Materac kieszeniowy dla dziecka

Odrębną kategorią materacy dla juniora są materace kieszeniowe. Zbudowane z szeregu kieszonek z wytrzymałej i oddychającej tkaniny, w których to kieszonkach zamknięte są najwyższej jakości sprężyny, 260 sprężyn na metr kwadratowy. Opakowanie każdej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę materaca. Kieszenie zapewniają elastyczność punktową, co czyni materac rehabilitacyjnym. Dodatkowo formatki kieszeniowe są zamknięte w kasetonie z pianki wysokoelastycznej, a płyty piankowe otaczają materac z obu stron. W przypadku materaca Hevea Junior Box Lateks miejsce jednej płyty pianowej zajmuje płyta z lateksu Blue Ocean, pochłaniającego nadmiar wilgoci z otoczenia. Z kolei w przypadku materaca Hevea Junior Box Visco jedną z pianek jest „kosmiczna” pianka visco, opracowana na potrzeby NASA, dopasowująca się pod wpływem ciepła do kształtu ciała, zalecana dzieciom ze schorzeniami ortopedycznymi.

Ochraniacze, poduszki, kocyki, prześcieradła i pościel dla dzieci

Zdrowy siedmiolatek z pewnością poczułby się dotknięty, ale przy dzieciach z rozmaitymi problemami ochraniacz 2w1 może być właściwą alternatywą dla prześcieradła. Wykonane z mięsistej bawełny albo delikatnego frotte z paroprzepuszczalną membraną, ułatwiają utrzymanie higieny i zabezpieczają materac przed zalaniem.

W naszej ofercie są też eleganckie i znakomitej jakości prześcieradła, uszyte z mięsistego dżerseju od wiodącego polskiego producenta dzianin Zakładów Tekstylno-Dziewiarskich Teofilów. Zdobione są w printy z naszymi autorskimi wzorami, między innymi adresowane do miłośników psów i kotów.

Takie same wzory znajdziecie tez na naszych poduszkach, niewielkich lateksowych, które z powodzeniem pełnią rolę jaśka oraz większych, dekoracyjnych, wypełnionych kulką silikonową.

Kocyki bawełniane czy polarowe otulają miłym ciepłem bez względu na wiek.

Z kolei pościel w kolorowych wzorach czy barwne narzuty zyskają z pewnością uznanie w oczach nastolatków.

Wszystkie proponowane przez nas produkty są wyczerpująco opisane, ale w razie pytań nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.