Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Wyrób medyczny

Wyrób medyczny

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Outlet

Drzemie w Was łowca okazji? Szukacie pełnowartościowego produktu w atrakcyjnej cenie?

Kategoria OUTLET to miejsce, w którym możecie trafić na mocno przecenione produkty, które w niczym nie ustępują jakością tym w cenach regularnych.

Materace z końcówek produkcji

Znajdziecie tu materace, tekstylia, pościel czy meble pochodzące z końcówek kolekcji, z nadwyżek magazynowych czy też takie, które padły ofiarą zmiany ekspozycji w naszym salonie. Zawartość outletu dość często się zmienia, jeżeli więc nosicie się z zamiarem zakupu materaca czy łóżka dla dziecka, warto co jakiś czas do tej zakładki zaglądać. 

Produkując materace, zakładamy, że będą one Wam służyć przez lata, dlatego używamy pianek i dzianin najwyższego sortu. Każdy pojedynczy materac robiony jest z wielką dokładnością, uwagą i pieczołowitością, Pokrowce można wielokrotnie prać, a materiał, z jakiego są uszyte, nie traci w wiekiem swoich właściwości. Pianki pozostają sprężyste i elastyczne a lateks nawet po kilkunastu latach użytkowania będzie miał moc zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Pianka termoelastyczna visco cały czas będzie dostosowywała się do kształtu ciała i ogrzewała Was z czułością, zachowując swoje właściwości przeciwodleżynowe. Lateks ocean blue przyniesie chłodną ulgę bez względu na swój wiek.

Poduszki i inne tekstylia z ekspozycji

Poduszki, które czasami trafiają do outletu, pochodzą głównie z ekspozycji, czasami z kolekcji, których produkcji zaprzestaliśmy. Mogą nosić ślady zabrudzenia, ale wszystkie nasze poduszki nadają się do prania, więc przywrócenie im urody i czystości nie jest problemem. Podobnie prześcieradła czy dziecięce kocyki, uszyte z wysokogatunkowej dzianiny renomowanego polskiego producenta, Zakładów Tekstylno Dziewiarskich Teofilów. Wzory są trwałe i nawet wielokrotne pranie nie spowoduje, że się odbarwią czy wyblakną.

Do outletu często trafiają materace o nietypowych rozmiarach, jeżeli więc zamierzacie taki właśnie nietypowy materac zamówić, sprawdźcie, czy czasem nie możecie go kupić taniej. 

Kupując w naszym outlecie, otrzymujecie gwarancję na wszystkie ewentualne wady, które wyjdą na jaw w trakcie użytkowania. Gwarancją nie są objęte wady widoczne, nabyte na przykład w trakcie ekspozycji, jak rysy na meblach. Każdorazowo otwarcie i jasno informujemy o przyczynach, dla których towar ma obniżoną cenę. Zawsze możecie także zadać pytanie obsługującemu Was pracownikowi. Udzieli Wam szczegółowej informacji. Z całą pewnością takie przyczyny nie dyskwalifikują przedmiotu i nie wpływają na komfort korzystania zeń. 

Ekologia

Outlet to ekologia. Delikatnie uszkodzonych czy przybrudzonych przedmiotów nie niszczymy, nie utylizujemy, jeśli w dalszym ciągu mogą pełnić funkcje użytkowe. Chcemy im dać szansę, żeby mogły Wam służyć przez lata. Wy oszczędzacie pieniądze, my mamy miejsce w magazynach. Wszystko w duchu zero waste i przy obustronnym zadowoleniu. 

Outlet to okazje. Materace, łóżka czy tkaniny trafiają tu przeważnie w pojedynczych egzemplarzach i nie możemy Wam zagwarantować, że się powtórzą. Jeżeli więc spotkacie coś, co akurat Wam odpowiada, nie zwlekajcie z zakupem. Produkty z outletu spełniają swoje funkcje u służą klientom przez długie lata.