search

Legowisko Chmurka Burka Hevea Psie Historie (szary)

206,00 zł
Brak podatku

Okrągłe, mięciutkie legowisko z głębokim rantem okalającym wewnętrzną poduchę. Wysoka na 20 cm oponka uszyta jest z przyjemnej w dotyku dzianiny futerkowej i wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Wewnątrz równie miękka poducha w kształcie koła, wyjmowana. Pokrowiec z obu części zdejmowany do prania. Poducha ma pokrowiec zapinany na rzep, pokrowiec oponki zapinany jest na ukryty pod spodem zamek błyskawiczny. Temperatura prania 30°C.

Czas realizacji
7 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Okrągły kształt i wysokie boki tworzą bardzo przytulne leże, otulając psa i zapewniając mu ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Leżucha ma działanie antystresowe, łagodzi lęki i znakomicie sprawdza się u psów z problemami behawioralnymi. Psy bezproblemowe będą się po prostu cieszyć wygodą i odrobiną luksusu. Sprężyste wypełnienie, nawet długo ugniatane, z łatwością wraca do oryginalnego kształtu.

Chmurka Burka dostępna jest w trzech rozmiarach: dla maluchów S – średnica 60 cm, dla średniaków M – 80 cm i dla dużych psów L – naprawdę duża, o średnicy 100 cm. Podane wymiary to wymiary zewnętrzne, mierzone razem z rantem. Na zamówienie uszyjemy dla Was każdy rozmiar! Chmurka Burka jest miękka i puchata w sposób zbliżony do doskonałości, nie oszczędzamy bowiem na wsadzie i jest go naprawdę dużo. Legowiska szyjemy w naszej fabryce w Ślesinie, używając polskich materiałów wysokiej jakości. Dzianina futerkowa pochodzi z łódzkiego Teofilowa, welwety są projektowane przez polskich artystów i produkowane w Polsce. Polskie jest dobre!

Wymiary:

  • S - średnica zewnętrzna 60cm, średnica poduchy 36-38cm, grubość rantu 11-12cm.
  • M - średnica zewnętrzna 80cm, średnica poduchy 48-50cm, grubość rantu 15-16cm.
  • L - Średnica zewnętrzna 100cm, średnica poduchy 66-68cm, grubość rantu 16-17cm.

Z uwagi na plastyczność i rozciągliwość produktu wymiary mogą się różnić o +/- 5%.

ZASTOSOWANIE: Do wewnętrznych powierzchni, w ciepłych okresach także na taras.

UWAGI: Zewnętrzna część legowiska posiada niezdejmowany pokrowiec z dzianiny futerkowej, pokrowiec poduchy może być uszyty z tej samej dzianiny bądź z któregoś z naszych welvetów z niepowtarzalnymi wzorami. Spód leżuchy podszyty jest matą antypoślizgową, która stabilizuje posłanie utrudniając jego przesuwanie.

Hevea
5907741572948

Opis

Linia produktu
Legowisko Chmurka Burka
Producent
Hevea
Kolekcja
Psie Historie
Gwarancja
2 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
nie dotyczy
Czas realizacji
7 dni
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.