search

Poldaun kołdra Bamboo 4 pory roku

400,00 zł
Brak podatku

Wyjątkowa kołdra w wersji 4 pory roku (zestaw dwóch kołder spiętych na zatrzaski) z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem z włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych łodyg bambusa.

Rozmiar
Ilość

bamboo.png

Naturalnie antybakteryjne

Wyjątkowe kołdry i poduszki z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem z włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych łodyg bambusa, pochodzących z wolnych od środków bakteriobójczych oraz nawozów sztucznych plantacji.

Wypełnienie kołder daje doskonałą izolację cieplną oraz równomierne ogrzanie ciała. Przez zahamowanie procesu rozwoju bakterii, pleśni i roztoczy dzięki naturalnej zdolności redukcji wilgotności, produkty są antyalergiczne.

  • Naturalna zdolność redukcji wilgotności dla zahamowania rozwoju bakterii, pleśni i roztoczy
  • Celulozowe włokna pozyskane w pędów bambusa ulegają w 100% biodegradacji
  • Produkty certyfikowane wg Oeko-Tex Standard 100 kl. I – bezpieczne dla niemowląt i dzieci do lat 3

Tkanina

Jedwabista i przyjemna w dotyku tkanina o właściwościach antystatycznych uzyskana dzięki doskonałemu połączeniu bambusa (52%) z bawełną (48%).

Wypełnienie

Mieszanka (50/50) włókna celulozowego wyprodukowanego ze zmiażdżonych łodyg bambusa, pochodzących ze zrównoważonego źródła surowca naturalnego z poliestrem dla zapewnienia wysokiej wytrzymałości i trwałości.

Poldaun
PLDN-2949-028

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.