search

Poldaun komplet Hollofil® Allerban® całoroczny

178,00 zł
Brak podatku
Wyjątkowo ciepłe kołderki i wygodne, płaskie poduszeczki, dzięki właściwościom antyalergicznym zastosowanego wypełnienia, zapewniają zdrowy i komfortowy sen Twojego maluszka.
Rozmiar
Ilość

hollofil-eco.png

Długotrwały komfort i ochrona przed roztoczami

Bardzo ciepłe i komfortowe kołderki i płaskie poduszeczki. Dzięki zastosowanemu wypełnieniu posiadają właściwości antyalergiczne, co zapewnia maluchom zdrowy i wygodny sen.

Wypełnienie zawiera aktywny składnik – Allerban®, który przeciwdziała rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Właściwości włókien wypełnienia, niwelują wzrost pewnych grzybów (np. Aspergillus Repens), które stanowią niezbędny element pożywienia roztoczy. Wyeliminowanie ich prowadzi do wyginięcia roztoczy. Allerban® stanowi integralną część włókna, co sprawia, że jego właściwości nie zanikają nawet po wielokrotnym praniu.

  • Antyalergiczne wypełnienie o właściwościach roztoczobójczych
  • 4-kanałowa struktura włókien zapewnia wyjątkową cyrkulację powietrza
  • Produkty certyfikowane wg Oeko-Tex Standard 100 kl. I – bezpieczne dla niemowląt i dzieci do lat 3

Tkanina

100% francuskiej, białej bawełny o gęstym splocie, zapobiega migracji włókien, co gwarantuje jej najwyższą jakość. Nie zawiera sztucznych barwników – jest całkowicie bezpieczna.

Wypełnienie

Hollofil® Allerban® – to poliestrowe włókna o wysokich właściwościach, antyalergicznych. Ich czterokanałowa struktura, zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, co dodaje produktom puszystości i sprężystości, a jednocześnie zapewnia wysoką izolację cieplną.

Poldaun
PLDN-2936-007

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.