search

Poldaun komplet Bamboo całoroczny

152,00 zł
Brak podatku
Wyjątkowe komplety dla niemowląt i małych dzieci z pokryciem z bawełny z bambusem oraz wypełnieniem z włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych łodyg bambusa.
Rozmiar
Ilość

bamboo.png

Naturalnie antybakteryjne

Wyjątkowe kołderki i poduszki dziecięce, dzięki połączeniu bawełny z ekologicznym bambusem, stanowią naturalną barierę dla bakterii. Komfortowe, miękkie wypełnienie z włókien celulozowych sprawiają, że sen dziecka jest spokojny i niezakłócony. Wszystkie włókna bambusa zostały pozyskane ze zmiażdżonych łodyg bambusa, pochodzących z wolnych od środków bakteriobójczych oraz nawozów sztucznych plantacji.

Włókna bambusowe posiadają naturalną zdolność redukcji wilgoci, dzięki czemu hamują proces rozwoju bakterii, pleśni i roztoczy, czyniąc produkty antyalergicznymi.

  • Naturalna zdolność redukcji wilgotności dla zahamowania rozwoju bakterii, pleśni i roztoczy
  • Celulozowe włókna pozyskane w pędów bambusa ulegają w 100% biodegradacji
  • Produkty certyfikowane wg Oeko-Tex Standard 100 kl. I – bezpieczne dla niemowląt i dzieci do lat 3

Tkanina

Jedwabista i przyjemna w dotyku tkanina o właściwościach antystatycznych uzyskana dzięki doskonałemu połączeniu bambusa (52%) z bawełną (48%).

Wypełnienie

Mieszanka (50/50) włókna celulozowego wyprodukowanego ze zmiażdżonych łodyg bambusa, pochodzących ze zrównoważonego źródła surowca naturalnego z poliestrem dla zapewnienia wysokiej wytrzymałości i trwałości.

Poldaun
PLDN-2933-001
2021-04-19
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.