search

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Magic

1 383,00 zł
Brak podatku
Dwustronny, trwały, oddychający materac z pianki wysoko-elastycznej, lateksowej i termo-elastycznej. Zastosowano centralnie piankę HR o wysokiej gęstości i o grubości 14 cm, jednostronnie piankę typu visco oraz piankę Blue Ocean. Materac ma 7 anatomicznych stref komfortu. Materac ma dwie strony użytkowe różniące się twardością i temperatur powierzchni. Jest dwusezonowy i antyalergiczny.
Czas realizacji
14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Obecnie brak na stanie

Luksusowy, dwusezonowy, materac na bazie wysoko elastycznej pianki o gr. 14 cm, z lateksem 3 cm i płytą visco 5 cm. Strony użytkowe lato – zima. Pianka zapewnia elastyczność, trwałość i aktywną wentylację materaca. Lateks Blue Ocean regulujące wilgotność, chłodniejsza a pianka visco zmniejsza napięcia mięśni i ułatwia ukrwienie, jej powierzchnia szybciej ogrzewa się od ciała użytkownika. Strona twarda H3, średnio-twarda H2. Materace lateksowe z kolekcji Hevea Top Active są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Najwyższej jakości lateks z żelem silikonowym to bariera dla rozwoju roztoczy kurzu domowego. Nie ma obawy, że Twój materac stanie się wylęgarnią alergenów. Lateks wykonany z dużą zawartością żywicy kauczukowej jest surowcem naturalnym i przyjaznym dla środowiska. Zastosowane antyalergiczne i zdrowotne materiały pokrowca sprawiają, że komfort i doskonałą jakość spania mogą mieć wszyscy domownicy. Płyta z pianki wysoko elastycznej – dwustronnie perforowanej – 7 strefowej – grubości 14 cm. Jednostronnie wykończona pianką visco o dużej gęstości – grubości 5 cm i jednostronnie wykończona innowacyjną pianką lateksową 3 cm Blue Ocean zawierająca kulki silikonowe. Pianka typu Kaltschaum o podwyższonej elastyczności i dużej gęstości – min. 35 kg/m3. Pianki wysoko elastyczne gwarantują optymalną elastyczność punktową, właściwą i ciągłą wentylację wewnątrz materaca. Liczne kanaliki w otwartej strukturze pianki przyczyniają się do właściwego dopasowania do kształtu ciała i gwarantują komfort użytkowania. Lateks Blue Ocean nadaje elastyczność punktową, absorbuje wilgoć i przyspiesza wymianę powietrza – regulując mikroklimat i gwarantując antyalergiczność całego produktu. Pianka termo-elastyczna idealnie dopasowuje się do ciała pod wpływem pochłanianego ciepła ciała, zmniejsza napięcia mięśni, ułatwia prawidłowe ukrwienie miejsc największego nacisku tętnic na materac. Zastosowanie obydwu pianek po dwóch stronach materaca pozwoliło uzyskać efekt naturalnego środowiska dwusezonowego lato (strona z lateksem) – zima (strona materaca z pianką visco). Pokrowiec można zdejmować do prania. Zaleca się pranie w temp. 60C. Dzianiny z certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Waga materaca od 15 do około 35 kg. Wysokość materaca 23 cm. Pokrowiec HEVEA NATURAL wykonany z nowoczesnej, innowacyjnej dzianiny 3D (tekstura typu stones). Skład surowcowy: bawełna (50%), 36 % poliester oraz 14 % lycra. Dzianina posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, dwusezonowy łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do wszystkich stelaży płaskich jak i elastycznych, niezależnie od ilości szczebelków i ich rozstawu. Waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwusezonowy. Strona letnia i zimowa. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor zastosowanych pianek może się różnić od prezentowanego na zdjęciach i pozostaje to bez wpływu na komfort użytkowania materaca.

Hevea
5901602102350TP
2021-03-03

Opis

Linia produktu
materace piankowe
Producent
Hevea
Kolekcja
Top Active Flexi Magic
Gwarancja
2 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
H2 (średnio twardy)
Czas realizacji
14 dni
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.