Sprawdzone materiały i technologie to atuty naszej nowej marki handlowej TopActive materace dla Ciebie i z myślą o Twoim komforcie. Doświadczenie naszej kadry oraz serwis posprzedażowy a także logistyka gwarantują Ci zadowolenie i zdrowy sen. Przedstawiamy Ci nową markę dla aktywnych i odrzucających kompromisy.

Hevea Top Active

TopActive materace dla Ciebie. Tak jak lubisz.

Materace do sypialni, do spania, do relaksu po ciężkim dniu pracy czy też po treningu. Dajemy Ci Twój ulubiony materac w najlepszej cenie i z gwarancją najwyższej jakości. Wszystkie produkty w jednym sklepie i oczywiście do wyboru szeroki wachlarz rozmiarów. Dbamy o Twój kręgosłup, układ kostny, tętnice i skórę. Wiemy jak zaprojektować wygodny i zdrowy materac. Całe nasze doświadczenie znajdziesz w produktach TopActive. Teraz masz pewność, ze każdy wybór jest właściwy, Materace są zaprojektowane tak aby cieszyć i dawać przyjemność. Korzystając z wyselekcjonowanych pianek poliuretanowych i lateksowych przygotowaliśy dla Was nową kolekcję materaców. Dlaczego dobry materac jest taki ważny z pewnością już wiesz. To właśnie on jest odpowiedzialny za zmniejszenie napięcia mięśni Twojego ciała i utrzymuje jego optymalną temperaturę.

Kolekcja TopActive to produkty do każdej sypialni. Znajdziesz tu materac dla niemowlęcia, dla dzieci starszych a także do swojego łóżka. Do wyboru wiele podstawowych rozmiarów, w tym 120/60 czy 160/70 dla dzieci, 160/80 i 90/20 dla juniora ale też oczywisćie duże rozmiary do sypialni. Sprawdzone wkłady materacowe z pianek i lateksu, pokrowce antyalergiczne rozpinane z 3 stron i mnóstwo pasji. To wszystko oferuje klientom nasza nowa, polska marka materaców TopActive. Wszystko w najlepszych cenach i z podwyższonym standardem wykończenia. Zapraszamy do wybranych kanałów sprzedaży ecommerce.