search

Poduszka wałek Hevea Psie Historie ART (Ultra Marina)

86,00 zł
Brak podatku
Idealna do leżenia, siedzenia w fotelu, podczas relaksacji czy do samochodu. Zapewnia optymalne podparcie głowy i rozluźnia odcinek szyjny. Bardzo przyjemna w dotyku, posiada zdejmowany pokrowiec z grubego, mięsistego welwetu. Dostępna w bogatej kolekcji 9 autorskich wzorów kolekcji ART, zaprojektowanej przez młodych polskich artystów oraz w wersji jednobarwnej z polaru minky.
Czas realizacji
7 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Idealna do leżenia, siedzenia w fotelu, podczas relaksacji czy do samochodu. Zapewnia optymalne podparcie głowy i rozluźnia odcinek szyjny. Bardzo przyjemna w dotyku, posiada zdejmowany pokrowiec z grubego, mięsistego welwetu. Dostępna w bogatej kolekcji 9 autorskich wzorów kolekcji ART, zaprojektowanej przez młodych polskich artystów oraz w wersji jednobarwnej z polaru minky. Pokrowiec kryje w sobie wysokiej jakości piankę VISCO (z pamięcią tzw. memory foam) o odpowiedniej gęstości, która w momencie ogrzewania przez ciało staje się miękka i plastyczna. Spowolniony powrót do pierwotnego kształtu zmniejsza nacisk na odsłonięte partie ciała, zapobiegając powstawaniu odcisków czy odleżyn. Pianki memory stosujemy od wielu lat w najlepszych materacach i poduszkach anatomicznych. Poprawiają one krążenia krwi, co eliminuje konieczność nieustannych zmian pozycji. Gwarantują wyższą jakość snu i komfortowy odpoczynek. Zasuwane na dyskretny zamek pokrowce można prać w pralce w temperaturze do 40°C. Ciekawostka: Pianka Memory Foam (Visco) została wynaleziona w 1966 roku przez naukowców pracujących dla NASA, pierwotnie z przeznaczeniem do użycia w konstrukcjach, które miały być używane jako poduszki powietrzne.

ZASTOSOWANIE: Jako poduszka ortopedyczna pod lędźwie i szyję – niezastąpiona w domu i w podróży. Jest ergonomicznym podparciem szyjnego odcinka kręgosłupa w pozycji leżącej i siedzącej. Może być używana przy pracy, która wymaga siedzenia, jako uzupełnienie fotela biurowego czy fotela kierowcy. Właściwości rozgrzewające pianki visco niosą ulgę w bólach, rozluźniają i niwelują napięcia mięśniowe.

UWAGI: Kompaktowy rozmiar, optymalnie dostosowany do kształtu szyi człowieka. Pokrowiec z miękkiego welwetu, zdejmowany, można prać w temperaturze do 30°C. Wałek o średnicy 100 mm i długości 350 mm z pianki V 4510.

Hevea
5901602108444

Opis

Linia produktu
poduszki wałki
Producent
Hevea
Kolekcja
Psie Historie ART
Gwarancja
2 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
nie dotyczy
Czas realizacji
7 dni
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.