search

Łóżko Hevea Prowansja

1 050,00 zł
Brak podatku

Śródziemnomorskie klimaty w Twojej sypialni. Piękny, klimatyczny design łóżka PROWANSJA to ceniona i ciekawa baza sypialni. Łóżko PROWANSJA doskonale komponuje się z białymi drewnianymi meblami z wielu innych kolekcji.

Rozmiar
Lakier
Ilość

Lite drewno sosnowe i świerkowe. Sezonowane i suszone w optymalnych warunkach. 

Piękny, klimatyczny design łóżka PROWANSJA to ceniona i ciekawa baza sypialni. Łóżko Prowansja doskonale komponuje się z białymi drewnianymi meblami z wielu innych kolekcji popularnych producentów.

Wysokość całkowita łóżka PROWANSJA z barierkami to 80 cm. Wysokość od ziemi do dna łóżka to aż 23 cm, dzięki czemu możemy pod nim umieścić szuflady. Głębokość ramy łóżka po stronie wewnętrznej to 12 cm. Wymiary zewnętrzne łóżka np. 90/200 to 100/211 cm a 160/200 to 170/211 cm.

Łóżko posiada od rozmiaru 120 x 200 dwa dodatkowe wsporniki (nogi) wzmacniające, które zapewniają 100% stabilność łóżka. Łóżko wysyłane jest w częściach, bezpiecznie pakowane, co chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie transportu. Do łóżka dołączona jest instrukcja montażu, oraz wszystkie potrzebne elementy (śruby, kluczyk).

Montaż łóżka jest bardzo prosty zajmuje ok. 10 minut.

Kolory (do wyboru 9 kolorów, w tym aż 8 bez dopłaty): 

- naturalny - drewno pomalowane lakierem bezbarwnym,

- jeden z czterech kolorów bejcy: wenge, ciemny orzech, olcha i dąb na który nanoszony jest lakier bezbarwny,

- jeden z trzech wosków: rugger, jacoben, antique; woski są antystatyczne, nie przyciągają kurzu, nadają niewątpliwie ciekawy kolor, ponieważ drewno nie wchłania wosku równomiernie dlatego miejscami jest delikatnie ciemniejsze a miejscami delikatnie jaśniejsze, przez co nadaje meblom oryginalny wygląd i przykuwa oko,

- nowością jest Biały kolor kryjący.

Lakiery stosowane na naszych meblach są lakierami wodnymi, przyjaznymi dla środowiska a przede wszystkim dla człowieka. 

Do łóżka PROWANSJA dodajemy gratis stelaż płaski typu ruszt z listew sosnowych o przekroju 20 x 63 mm, idealny dla materacy piankowych i lateksowych np. Hevea Top Active Latex Deluxe.

Termin realizacji zamówienia do 5 tygodni. 

5907741575123
2021-10-15
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.