search

Łóżko Hevea Tokio

1 430,00 zł
Brak podatku

Nowoczesny design łóżka  TOKIO stanowi lubianą i cenioną bazę sypialni. Idealną dla ludzi przedsiębiorczych ceniących modernistyczne wzory oraz doskonałość i prostotę formy.

Rozmiar
Lakier
Ilość

Lite drewno sosnowe i świerkowe z najlepszych górskich siedlisk. 

Nowoczesny design łóżka  TOKIO stanowi wspaniałą bazę sypialni ludzi przedsiębiorczych, ceniących modernistyczne wykonanie oraz doskonałość formy. Łóżko wykonane w całości z masywnego drewna, będzie Państwu służyć przez długie lata.

Atutem łóżka  TOKIO jest ilość zastosowanego w nim materiału, ponieważ wszystkie szczyty i dłużyce są grubości 4 cm co sprawia że łóżko jest bardzo stabilne. Łóżko  TOKIO jest obniżoną wersją popularnego łóżka ORIENT.

Wysokość całkowita łóżka  TOKIO to 43 cm. Wysokość od ziemi do dna łóżka 7 cm, głębokość ramy łóżka po stronie wewnętrznej to 14 cm. Wymiary zewnętrzne łóżka np. 90/200 to 99/208 cm a 160/200 to 169/208 cm.

Kolory (do wyboru 9 kolorów, w tym aż 8 bez dopłaty): 

- naturalny - drewno pomalowane lakierem bezbarwnym,

- jeden z czterech kolorów bejcy: wenge, ciemny orzech, olcha i dąb, na który nanoszony jest lakier bezbarwny,

- jeden z trzech wosków: rugger, jacoben, antique; woski są antystatyczne, nie przyciągają kurzu, nadają niewątpliwie ciekawy kolor, ponieważ drewno nie wchłania wosku równomiernie dlatego miejscami jest delikatnie ciemniejsze a miejscami delikatnie jaśniejsze, przez co nadaje meblom oryginalny wygląd i przykuwa oko,

- nowością jest Biały kolor kryjący.

Lakiery stosowane na naszych meblach są lakierami wodnymi, przyjaznymi dla środowiska a przede wszystkim dla człowieka. 

Do łóżka  TOKIO dodajemy gratis stelaż płaski typu ruszt z listew sosnowych o przekroju 20 x 63 mm, idealny dla materacy piankowych i lateksowych np. Hevea Fitness Bio Lateks.

Termin realizacji zamówienia do 5 tygodni. 

5907741574164
2021-10-15
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.