search

Łóżko Hevea Roma

890,00 zł
Brak podatku
Klasyczne, wykonane z drewna olchowego łóżko do sypialni. Stabilna konstrukcja, intuicyjny, bardzo dobrze spasowany montaż. Dostępne w wersji lakier naturalny, biały oraz kolory lakierów wg wzornika.
Rozmiar
Lakier
Ilość

Rama łóżka wykonana z drzewa olchowego. Olcha jest dobrą alternatywą dla odbarwiających się słojów drewna sosnowego. Meble z olchy są nieco twardsze i wytrzymalsze od sosny. Olcha zwłaszcza lakierowana bezbarwnie zachowuje kolor słojów. Uzyskuje się odcień pomarańczu wpadającego w delikatny róż. Deski o szerokości 2,5 cm oraz nóżki o przekroju 2,5 cm x 2,5 cm. Wezgłowie wysokości 80 cm liczone od podłogi. Prześwit pod łóżkiem wynosi 20 cm. Sypialnia ROMA nie posiada w zestawie szuflady.

Do wyboru jest lakier bezbarwny oraz kolorowy wg wzornika. Montaż za pomocą 8 śrub na imbus i kilkunastu na śrubokręt krzyżakowy. Solidny montaż wielopunktowy gwarantuje stabilność, dodatkowa "5 noga" od rozmiaru 120/200. Otwory montażowe przygotowane przez producenta. Czas montażu około 30-45 minut zależnie od rozmiaru łóżka.

Ceny zawierają dostawę do domu klienta oraz stelaż na taśmie. Łóżko zawiera stelaż szczebelkowy zagęszczony. Odpowiedni do każdego rodzaju materaca. Możliwość okupienia szafki nocnej w cenie 350pln sztuka (zapytaj sprzedawcę).

Hevea
2020-12-31

Opis

Gwarancja
2 lata
Czas realizacji
do 4 tygodni
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.