search

Stelaż Hevea Comfort

458,00 zł
Brak podatku

Komfortowy, trwały, regulowany stelaż pod materac wykonany z 28 elastycznych listew z drewna liściastego (najczęściej brzozowych), klejonych warstwowo. W części środkowej płynna regulacja twardości listewek. Wykonywany w rozmiarach dopasowanych do najpopularniejszych łóżek i materaców, w tym lateksowych. Zastosowane elastyczne listwy sprężynujące wspomagają dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Przerwy między listwami 2,8 cm.

Czas realizacji
14 dni
Rozmiar
Wariant
Ilość

Stelaż Comfort z dwiema płaszczyznami regulacji wykonany jest na bazie 28 elastycznych listew z drewna liściastego (najczęściej brzozowych). Duża ilość listewek pozwala na najlepsze dostosowanie się materaca do kształtu ciała. W części środkowej płynna regulacja twardości listewek. Regulacja zagłówka – kilka pozycji odchylenia – wzmocnione zawiasy nowej generacji. Zmniejszone odstępy pomiędzy listewkami zapobiegają uszkodzeniu materaca co w efekcie wydłuża jego eksploatację. Konstrukcja nośna wykonana z drewna klejonego warstwowo. Aż 28 elastycznych listew o szerokości 3,8cm, grubość 8mm, przerwy między listwami 2,8cm, wysokość stelaża ok. 6cm. Dla szerokości 120cm listwy sprężynujące o grubości 10mm. Stelaż powinien być podparty na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (góra, środek, nogi). Część środkowa wyposażona jest w podwójne listwy i płynną regulację twardości. We wszystkich szerokościach zastosowana jest regulacja twardości w części lędźwiowej oraz płynna regulacja zagłówka. Stelaż SLIM zaprojektowany do łóżek o niskich burtach. Znajduje swoje miejsce wszędzie tam, gdzie zastosowanie stelaża o tradycyjnej wysokości mogłoby spowodować wysuwanie się materaca poza łóżko. Wysokość stelaża SLIM ok. 3cm.

ZASTOSOWANIE: łóżka i sypialnie, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: powyżej szerokości 120cm stelaż łączony jest z dwóch niezależnych stelaży połówek (np. 140cm jako 2x70cm) co zwiększa jego wytrzymałość. Rzeczywiste rozmiary stelaża są około 10-15mm mniejsze od łóżka, celem bezpiecznego i łatwego osadzenia wewnątrz ramy. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych.

Hevea
5901602101377

Opis

Linia produktu
stelaże
Producent
Hevea
Kolekcja
Comfort
Gwarancja
3 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
nie dotyczy
Czas realizacji
14 dni
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.