search

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi Visco

1 113,00 zł
Brak podatku
Dwustronny, oddychający materac z pianki wysoko-elastycznej i termo-elastycznej. Zastosowano piankę HR o wysokiej gęstości i o grubości 14 cm a także jednostronnie piankę typu visco. Materac ma 7 anatomicznych stref komfortu. Dobrana pianka HR i visco zapewniają trwałość i aktywną wentylację całego materaca. Materac ma dwie strony użytkowe różniące się twardością. Jest wielosezonowy i antyalergiczny.
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kolekcja HEVEA Top Active Flexi dostępna jest w antyalergicznych pokrowcach NATURAL wykonanych z innowacyjnej dzianiny 3D o gramaturze 300g.. Skład surowcowy pokrowca: bawełna, poliester oraz lycra. Dzianina pokrowca posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Wkład stanowi Płyta z pianki wysoko elastycznej – dwustronnie perforowanej o wysokości 14 cm. Pianka w jednolitym bloku, bez użycia kleju. Materac wykonany z pianki wysoko elastycznej typu KALTSCHAUM o podwyższonej elastyczności i dużej gęstości – min. 35 kg/m3. Materac jest jednostronnie obłożony pianką termo-elastyczną visco wysokości 5 cm. Pianka visco po stronie średnio-twardej zapewnia idealne dopasowanie do ciała użytkownika, zmniejszenie punktów nacisku co wspomaga ukrwienie podczas odpoczynku. Materac Flexi Visco gwarantuje, aktywną cyrkulację powietrza wewnątrz produktu oraz posiadają niewielką masę własną, dzięki czemu materac nie wymaga stelaża zagęszczonego. Pianka typu HR w porównaniu z tradycyjną pianką PUR posiada znacznie większą elastyczność, która znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie czasu użytkowania produktu. Kolekcja Top Active Flexi to materace dla idealne do snu ale także do wypoczynku w ciągu dnia. Pokrowiec można swobodnie zdjąć i uprać lub wyczyścić. Zalecane pranie w temp. do 60C. Dzianina z certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Waga materaca 12-24 kg zależnie od rozmiaru. Wysokość materaca z pokrowcem około 20 cm.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do wszystkich stelaży płaskich jak i elastycznych, niezależnie od ilości szczebelków i ich rozstawu. Łóżka i sypialnie o głębokości legowiska pod materac nie większej niż 10-12 cm, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy i średnio-twardy, dwustronny. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor zastosowanych pianek może się różnić od prezentowanego na zdjęciach, pozostaje to bez wpływu na jakość produktu.

Hevea
5901602102275TP
2021-03-03

Opis

Linia produktu
materace piankowe
Producent
Hevea
Kolekcja
Top Active Flexi Visco
Gwarancja
2 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
H2 (średnio twardy)
Czas realizacji
14 dni
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.