search

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi

1 061,00 zł
Brak podatku

Wygodny, dwustronny, lekki materac z pianki wysoko elastycznej o grubości 20 cm. Wkład piankowy o dużej gęstości wykonany z dwóch płyt o grubości 10 cm każda. Pianka typu KALTSCHAUM zapewnia dobrą elastyczność punktową, trwałość i aktywną wentylację całego materaca. Dwie identyczne strony użytkowe. Materac twardy H3, wielosezonowy i antyalergiczny. Pokrowce zdejmowane do prania.

Czas realizacji
14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Płyta z pianki wysoko elastycznej - dwie odrębne płyty bez łączenia klejem o grubości 10 cm każda. Pianka w jednolitym bloku. Materac wykonany z pianki wysoko elastycznej o podwyższonej elastyczności i dużej gęstości - min. 30 kg/m3. Dodatek naturalnych olejków eterycznych. Pianki wysoko elastyczne zapewniają dobrą elastyczność punktową, aktywną wentylację oraz posiadają niewielką masę własną. Liczne kanaliki w otwartej strukturze pianki przyczyniają się do właściwego dopasowania do kształtu ciała i gwarantują komfort użytkowania. Pianka charakteryzuje się wysoką elastycznością, co w połączeniu z możliwością zamiany stron użytkowych znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie jej żywotności. Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Kolekcja To Active Flexi to materace idealne do snu ale także do wypoczynku w ciągu dnia. Pokrowiec Natural można swobodnie zdjąć i uprać lub wyczyścić.  Zalecane pranie w temp. do 60C. Dzianina z certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Waga materaca 10-20 kg zależnie od rozmiaru. Wysokość materaca z pokrowcem około 21 cm.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do stelaży płaskich jak i elastycznych. Łóżka i sypialnie o głębokości legowiska pod materac nie większej niż 10-12 cm, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy H3, dwustronny. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor pianki może się różnić od prezentowanego na zdjęciach bez wpływu na jakość produktu.

Hevea
5901602101575TP
2021-03-03

Opis

Linia produktu
materace piankowe
Producent
Hevea
Kolekcja
Top Active Flexi
Gwarancja
2 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
H3 (twardy)
Czas realizacji
14 dni
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.