search

Materac piankowy Hevea Top Active Flexi

1 061,00 zł
Brak podatku
Twardy, dwustronny, oddychający materac z pianki wysoko-elastycznej. Zastosowano piankę HR o wysokiej gęstości i o grubości 14 cm. Materac ma 7 anatomicznych stref komfortu. Dobrana pianka zapewnia trwałość i aktywną wentylację całego materaca. Materac ma dwie strony użytkowe. Jest wielosezonowy i antyalergiczny.
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość

Kolekcja HEVEA Top Active Flexi dostępna jest w antyalergicznych pokrowcach NATURAL wykonanych z nowoczesnej, innowacyjnej dzianiny 3D. Skład surowcowy: bawełna, poliester oraz lycra. Dzianina pokrowca posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Wkład stanowi Płyta z pianki wysoko elastycznej – dwustronnie perforowanej o wysokości 14 cm. Pianka w jednolitym bloku, bez użycia kleju. Materac wykonany z pianki wysoko elastycznej typu KALTSCHAUM o podwyższonej elastyczności i dużej gęstości – min. 35 kg/m3. Pianki spieniane na zimno zapewniają dobrą elastyczność punktową, aktywną cyrkulację powietrza wewnątrz produktu oraz posiadają niewielką masę własną, dzięki czemu materac nie wymaga stelaża zagęszczonego. Liczne kanaliki w otwartej strukturze pianki przyczyniają się do właściwego dopasowania do kształtu ciała i gwarantują komfort użytkowania. Pianka typu HR w porównaniu z tradycyjną pianką PUR charakteryzuje się większą elastycznością, która znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie czasu użytkowania produktu. Kolekcja To Active Flexi to materace dla idealne do snu ale także do wypoczynku w ciągu dnia. Pokrowiec można swobodnie zdjąć i uprać lub wyczyścić. Zalecane pranie w temp. do 60C. Dzianina z certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Waga materaca 10-20 kg zależnie od rozmiaru. Wysokość materaca z pokrowcem około 15 cm.

ZASTOSOWANIE: Materac dwustronny, łóżka i sypialnie wszystkich rozmiarów, waga użytkownika bez ograniczeń. Odpowiedni do stelaży płaskich jak i elastycznych. Łóżka i sypialnie o głębokości legowiska pod materac nie większej niż 10-12 cm, waga użytkownika bez ograniczeń.

UWAGI: Materac twardy H3, dwustronny. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kolor pianki może się różnić od prezentowanego na zdjęciach bez wpływu na jakość produktu.

Hevea
5901602101575TP
2021-03-03

Opis

Linia produktu
materace piankowe
Producent
Hevea
Kolekcja
Top Active Flexi
Gwarancja
2 lata
Grupa wiekowa
bez ograniczeń
Twardość
H3 (twardy)
Czas realizacji
14 dni
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.