Stare porzekadło mówi: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.  Kupuj polskie produkty, są wysokiej jakości a wartością dodaną jest wspieranie lokalnej społeczności. Doceniamy zagraniczne marki z góry przyjmując, że są lepsze, bardziej luksusowe, zdrowsze.  Prawda jednak jest taka, iż na rodzimym rynku mamy mnóstwo mniejszych i większych przedsiębiorstw, które z powodzeniem mogłyby konkurować z zagranicznymi. Dobrym przykładem jest nasza lokalna marka Hevea, która oferuje komfortowe produkty do sypialni nie tylko dla osób dorosłych ale i dla dzieci.

Kupuj polskie produkty

Kupuj polskie produkty. Lokalna marka materaców

Asortyment naszej marki to materace i akcesoria do sypialni. Elementy wyposażenia sypialni, takie jak materace do spania, materace dla dzieci poduszki, prześcieradła i wiele innych. Asortyment marki Hevea to zróżnicowane produkty, jednak wszystkie wyróżnia najwyższa jakość użytych surowców. A co więcej, wytworzyliśmy je w oparciu o naszą najlepszą wiedzę, zaangażowanie oraz pasję właścicieli. Brak kosztów transportu sprawia, że są tańsze niż analogiczne produkty zachodnich konkurentów w branży.

Wszystkie produkty Hevea uporządkowaliśmy w sposób czytelny i przejrzysty dla Was, dlatego każdy bez trudu znajdzie to, czego szuka. Kolekcje podzielone zostały na asortyment dla juniorów i seniorów, w zależności od wieku, rozmiaru użytkownika oraz charakteru danego pomieszczenia.

Oferta Hevea cieszy się uznaniem nie tylko wśród zadowolonych odbiorców, ale i wśród krajowych oraz międzynarodowych jednostek badawczych, które przyznały marce certyfikaty jakości oraz atesty poświadczające ich bezpieczeństwo, a także wysoką jakość.