Pokrowce na materace Hevea to produkty, które wyróżniają się starannym wykonaniem, precyzją oraz doborem bezpiecznych surowców najwyższej jakości. Rekomendowane w celu ochrony materaca przed wszelkiego rodzaju plamami, zapewniają czystość oraz wydłużają jego żywotność.

Pokrowce na materace Hevea

Pokrowce na materace Hevea. Pokrowce Hevea dla całej rodziny

Dlaczego materac musi mieć pokrowiec? Nie ulega wątpliwości, że pokrowiec to niezbędny element materaca. Bez znaczenia jest tu sam rodzaj materaca – piankowy, lateksowy, czy sprężynowy. Pokrowiec spełnia nie tylko funkcję estetyczną, ale i higieniczną, ponieważ jest najlepszą barierą przed zabrudzeniami, bakteriami, grzybami czy pleśnią. Co więcej, znacznie poprawia jakość oraz komfort snu.

Pokrowce na materace Hevea charakteryzują się niecodzienną praktycznością. Każdy z nich wyposażony został w funkcjonalne zapięcie, które usprawnia zdejmowanie oraz ponowne zakładanie. Pokrowce Hevea można również prać w pralce, co znacznie ułatwi codzienne użytkowanie oraz utrzymanie samego pokrowca jak i materaca w higienicznej czystości. Ważnym aspektem pokrowca na materac jest ochrona antyalergiczna, która pozwala redukować ilość bakterii i roztoczy.

Oferta marki Hevea zapewnia szeroki wybór pokrowców na materace, które sprawdzą się w niejednej sypialni. Zróżnicowanie pod względem rodzaju tkanin, rozmiarów, kolorystyki oraz przeznaczenia sprawia, że każdy materac znajdzie odpowiednio dopasowany pokrowiec. Podobnie jak i pozostałe produkty do sypialni wyprodukowane przez markę Hevea, tak i pokrowce odznaczają się wysokim standardem wykonania, potwierdzonym licznymi atestami higienicznymi.

W przypadku wątpliwości lub pytań odnośnie doboru właściwego pokrowca, specjaliści Hevea chętnie doradzą zarówno pod względem parametrów, jak i kwestii wizualnych. Nasze pokrowce są klasyczne z przewagą koloru białego (Aegis) ale także z modnymi nutami miętowym (Aloe vera), w palecie szarości (Medica) jak i w motywy bajkowe (Disney).