Drodzy Klienci

Dla Waszej wygody ceny materaców i innych przedmiotów zakupionych w naszym sklepie są ostateczne i nie będą powiększane o koszty pakowania i wysylki. Jedyna dopłata dotyczy opcji dostawy za pobraniem i wynosi 25 pln za paczkę. Darmowa wysyłka dotyczy wszystkich wysyłek do adresatów na terenie Polski.

Od 1 marca 2017r. wszystkie produkty na naszym sklepie zawierają także usługę wniesienia do domu! Każda paczka niezależnie od firmy kurierskiej będzie dostarczona bezpośrednio do lokalu, którego numer wpiszesz w formularzu zamówienia!

Materace nie zawierające płyty kokosowej są składane na pół lub rolowane do transportu firmą kurierską. W takim wypadku po otrzymaniu i rozpakowaniu należy poddać materac 24-48 h relaksacji - zależnie od rozmiaru i sposobu spakowania. Materac można użytkować niezwłocznie po rozpakowaniu jednak pełen rozmiar w każdej płaszczyźnie osiągnie dopiero po ostatecznej relaksacji. W pewnych przypadkach - związanych np. z niską temperaturą powietrza lub długim okresem transportu - relaksacja może się wydłużyć do kilku dni. Wszystkie inne produkty są wysyłane w postaci rozłożonej - wymiary rzeczywiste. Wszystkie produkty pakujemy standardowo w 2 warstwy folii. Produkty o dużych gabarytach są dodatkowo zapakowane w warstwę membrany odpornej na wilgoć umieszczanej po warstwą folii zewnętrznej. Dostawy zamówień do klientów realizuje firma kurierska DPD oraz K-EX. Przesyłki o dużych gabarytach i wadze ponad 31,5 kg realizuje firma przewozowa Rohlig SUUS. Czas dostawy od momentu wydania paczki na naszym magazynie wynosi od 24h (DPD w dni robocze) do 7 dni (Rohlig SUUS strefą podmiejska). Nie realizujemy wysyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej a także za pośrednictwem innych przewoźników zleconych przez klientów detalicznych. Wysyłki do krajów Unii Europejskiej możliwe są wyłącznie po pisemym lub telefonicznym uzgodnieniu dodatkowych kosztów wysyłki.