materace sprężynowe

Materace sprężynowe są popularne i dość często wybierane do sypialni.  Od ponad dekady ich konstrukcja poddawana jest ciągłym innowacjom, dzięki czemu powstają wysokiej klasy materace kieszeniowe. Sprężyny umieszcza się w oddychających kieszonkach, które się ze sobą zestawia lub klei. Takie rozwiązanie pozwala na odizolowanie sprężyn, a jednocześnie zapobiega niekontrolowanym ich przemieszczaniu się, jak to może mieć miejsce w klasycznych, starych modelach sprężynowych. Kieszonki umieszcza się w trzonie materaca, a dookoła otaczają je różnego rodzaju pianki wysoko elastyczne, termo elastyczne czy lateksowe. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać komfortowe i  wygodne materace do spania, nie tylko trwałe ale także często o właściwościach ortopedycznychMaterac sprężynowy w naszej ofercie reprezentuje model Hevea Rehabox. Występuje on w różnych twardościach i z udziałem różnych pianek. Modele Rehabox Lateks, Rehabox Visco, Rehabox Visco Lateks cieszą się sporą popularnością wśród osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa, a także u klientów szukających twardego podłoża do spania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 764,00 zł W magazynie

  Dwustronny, antyalergiczny materac kieszeniowy dla dzieci. Dwie twardości. Strona średnio-twarda wykończona pianką wysokoelastyczną, strona miękka z płytą visco. Materac dla grupy wiekowej 2+. Pianka visco zatrzymuje ciepło wewnątrz materaca i dopasowuje się do kształtu anatomicznego użytkownika. Dwa pokrowce do wyboru i cztery popularne rozmiary.​

  764,00 zł
 • 764,00 zł W magazynie

  Wygodny materac kieszeniowy z lateksem dla dzieci i młodzieży. Dwustronny materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych z przekładkami wysoko-elastycznymi oraz jednostronnie z płytą z lateksu Blue Ocean. Lateks z silikonem zapewnia optymalny i stabilny mikroklimat materaca. Dwa pokrowce do wyboru i cztery najpopularniejsze rozmiary.

  764,00 zł
 • 563,00 zł W magazynie

  Wygodny i elastyczny materac kieszeniowy dla dzieci. Materac dwustronny, wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych z obustronną przekładką z pianki wysoko-elastycznej. Materac dwustronny, antyalergiczny. Pokrowiec Aegis Natural Care lub Aloe Green Power. Zastosowana taśma suwakowa z trzech stron ułatwia zdejmowanie do prania lub czyszczenia.

  563,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów